Niedawno, bo 7 marca o godz. 20:00 dokonał się wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i bezustannie jest to jeden z wiodących tematów pośród wszelkich tabloidów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do USA był to 1 wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, na podstawie zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w królewskiej rodzinie stoją bardziej po stronie Elżbiety II a także reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Media brytyjskie zauważają, że jeżeli tylko Harry i Meghan zechcieliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwracalnie swoją szansę. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też problem myśli samobójczych Meghan oraz tego, iż książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali 4 znawców omawiających w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Profesjonaliści, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, sugerując tym samym Oprah stronniczość natomiast Markle korzystanie z ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym a także Meghan został ukazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten obserwowało średnio około 1mln widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która potrafi wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Zważywszy na niesłychane rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezsprzecznie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością często analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz