Top Model z pewnością przyciąga sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami. Dodatkowo gościnnie zawita całkiem sporo cenionych w przestrzeni modowej figur, jak znane modelki, redaktorki pism o modzie, a także fotografowie światowej sławy.

Tym razem o miano Top Model konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się również osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, która w ich opinii najbardziej może nadawać się do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że taki uczestnik na wstępie ląduje w domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze jest głosem internautów, których zadaniem było wybrać swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i automatycznie trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Produkcja TVN daje możliwość rozwoju oraz zaistnienia w świecie modelingu, dlatego też co roku postanawia się zgłosić wiele chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Jury ocenia ich postępy i decyduje o tym, który z uczestników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli jak i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W tym sezonie poznamy, który z nich okaże się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O to miano zmaga się sporo interesujących uczestników, dlatego bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz