Nie ma żadnych wątpliwości, że futbol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dyscyplin sportowych w całej Europie. Prawie że co dzień przed monitorami zasiada mnóstwo fanów, którzy mają chęć obejrzeć swoich piłkarzy na placu gry. I właśnie dlatego stworzone zostały różnego rodzaju turnieje, które gromadzą najwybitniejsze kluby z całej Europy. Aktualnie najbardziej emocjonującymi rozgrywkami jest Champions League. Właśnie tam można spotkać najlepsze ekipy z Europy minionego sezonu. Jest jednak również Liga Europy, do której rywalizują między sobą nieco gorsze ekipy. Nie znaczy to jednak, że Liga Europejska brakuje emocji. Grane w tej lidze pojedynki niezwykle często są niezwykle ekscytujące i dostajemy szansę by obejrzeć ogromną ilość bramek. W dzisiejszym poście mamy zamiar skoncentrować się na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwie ekipy, które w przeszłości świętowały triumfy w Europie, a teraz skupiają się nad zbudowaniem własnej potęgi.

Zdaniem sporej grupy specjalistów jest to jedna z najciekawszych par 1/8 finału rozgrywek Europa League. Najistotniejszym minusem tego meczu jest to, że fani nie mają możliwości oglądać go na żywo z krzesełek stadionowych. Zawodnicy z Mediolanu świetnie zaczęli to spotkanie. Manchester słabo zaczął ten pojedynek i ekipa Milanu miała chęć błyskawicznie to wykorzystać. Milan w ciągu pierwszych piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te trafienia nie zostały jednak uznane. Dwukrotnie trafienia zawodników z Mediolanu były anulowane przez sędziego tego meczu. W pierwszej odsłonie kibice przed telewizorami nie zobaczyli trafień. Wiele emocji było natomiast w drugiej odsłonie. Kolejna połowa dużo pozytywniej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Kolejny raz swoją niesamowitą dyspozycję pokazał Fernandes. Perfekcyjnie zagrał piłkę do Amada Diallo, a Iworyjczyk bez większych kłopotów wstrzelił piłkę do bramki AC Milan. Wiele wskazywało na to, iż zawodnicy gospodarzy dowiozą przewagę do ostatnich minut pojedynku, ale wicelider Serie A był w stanie wyrównać w końcówce. Wyrównujące trafienie upolował Kjaer i pojedynek skończył się wynikiem remisowym 1:1.